ZAPISZ SIĘ MAM PYTANIE            insta

LEKCJE JĘZYKA POLSKIEGO – TWÓJ PREZENT DLA BLISKIEJ OSOBY 

            Jak zachęcić bliską osobę do nauki języka polskiego? Dodać jej odwagi, pokazać jak ważna jest dla Ciebie? Podaruj jej wyjątkowy prezent – voucher na lekcje polskiego w naszej szkole. Zaufaj naszym doświadczonym lektorom, którzy bardzo dobrze znają problemy językowe, z jakimi zmagają się obcokrajowcy.

Zmiana pracy, studia, spotkania rodzinne, załatwianie codziennych spraw. Wszystko staje się prostsze, kiedy znamy język kraju w którym mieszkamy. Podaruj bliskiej osobie niezależność i poczucie, że jest "u siebie". Czy może być lepszy prezent?

Voucher ważny jest do końca 2023 roku. Obdarowany może wykorzystać voucher zarówno na lekcje indywidualne, jak i grupowe. Jeżeli obdarowana osoba zdecyduje się zapisać na kurs grupowy, odpowiednią część płatności za kurs rozliczymy voucherem.

WYBIERZ RODZAJ BONU ODPOWIEDNI DLA OSOBY KTÓREJ CHCESZ ZROBIĆ PREZENT:

1) „POLSKI NA DOBRY START” – 3 lekcje x 60 min – online lub stacjonarnie (w naszej szkole w Poznaniu) to idealna opcja dla osób, które potrzebują motywacyjnego „kopa”, żeby rozpocząć naukę polskiego. W trakcie tych 3 lekcji uczymy się wymowy, podstawowych zwrotów potrzebnych w codziennej komunikacji, przedstawiania się oraz formułowania prostych pytań.

Koszt bonu: 300 PLN

2) „POLSKI O TOBIE” – 5 lekcji x 60 min – online lub stacjonarnie (w naszej szkole w Poznaniu) to opcja dla osób, które, oprócz wymowy i podstawowych zwrotów, chciałyby się nauczyć mówić o sobie, swojej rodzinie, zadawać pytania innym osobom na ten temat – słowem rozmawiać po polsku (tak, jest to do zrobienia w trakcie zaledwie 5 lekcji!).

Koszt bonu: 450 PLN

3) „POLSKI DLA AMBITNYCH” – 10 lekcji x 60 min - online lub stacjonarnie (w naszej szkole w Poznaniu) to oferta dla osób, które są już zdecydowane i zmotywowane do nauki języka polskiego. W trakcie 10 lekcji skupiamy się na słownictwie z tematów potrzebnych do codziennego życia: zakupy, hobby, praca itp., pracujemy nad czytaniem i słuchaniem ze zrozumieniem, wprowadzamy również podstawową gramatykę, która wcale nie jest trudna, jeśli uczy się jej umiejętnie.

Koszt bonu: 800 PLN

captcha

 Easy Polish, Poznań, Polska     kontakt@easypolish.com.pl     +48 697 260 783      Polityka prywatności