Easy Polish Poznań - 6 ŻYCIOWYCH SYTUACJI W KTÓRYCH PRZYDA CI SIĘ ZNAJMOŚĆ POLSKIEGO.  

ZAPISZ SIĘ MAM PYTANIE            insta

BLOG

Jeśli mieszkasz już w Polsce, ale Twoja przygoda z nauką języka dopiero się zaczyna, polecam Ci na początek przyswoić sobie zestaw niezbędnego w kluczowych sytuacjach słownictwa. Dzięki temu poczujesz, że nie potrzeba wielu miesięcy nauki, aby poradzić sobie z codziennymi wyzwaniami. Mam nadzieję, że mój e-book Ci w tym pomoże.

TYLKO DO SIERPNIA! MOŻESZ BEZPŁATNIE POBRAĆ E-BOOK "OGARNIJ SWOJE SPRAWY SAMODZIELNIE" TUTAJ.

Praktyczny e-book do nauki polskiego dla obcokrajowców „Ogarnij swoje sprawy samodzielnie” przedstawia sześć życiowych sytuacji w których przyda Ci się znajomość polskiego. 

  1 - Założenie konta w banku
  2 - Złożenie wniosku o kartę pobytu
  3 - Nadanie paczki 
  4 - Wynajem mieszkania
  5 - Wizyta u lekarza
  6 - Zakupy w aptece

Stworzyłam ten e-book z myślą o obcokrajowcach, którzy wkrótce po przybyciu do Polski zmagają się z pozoru błahymi sytuacjami życia codziennego. Ile razy słyszałam od moich uczniów, że mają problem z wynajęciem mieszkania, złożeniem dokumentów w urzędzie czy wysłaniem listu na poczcie. Powód? Bariera językowa. Czy tak musi być? Moim zdanie nie.

Jeśli uczyłeś/-łaś się kiedyś języka polskiego lub być może cały czas chodzisz na kurs i korzystasz z różnych podręczników dla osób początkujących, to z pewnością zauważysz, że na próżno szukać w nich słówek i wyrażeń, które pomogą ci w załatwieniu swoich spraw codziennych. To z kolei rodzi frustrację – uczysz się o narzędniku i bierniku, umiesz opowiedzieć o swojej rutynie dnia, ale żeby otworzyć konto w banku musisz prosić o pomoc polskich znajomych lub, co gorsza, korzystać z translatora. Czy to oznacza, że załatwienie swoich spraw w Polsce wymaga znajomości języka polskiego na poziomie co najmniej B1? Moim zdaniem nie.

Ten e-book to zestaw 6 sytuacji komunikacyjnych, z którymi, prędzej czy później, zetknie się obcokrajowiec, który po raz pierwszy przyjedzie do Polski. O ile twoje życie w Polsce byłoby łatwiejsze, w skali od 0 do 10, gdybyś umiał/-ła wyrazić siebie w tych sytuacjach? Przeczytaj koniecznie i daj mi znać!

Tylko do sierpnia! bezpłatnie pobierzesz: tutaj.

 Easy Polish, Poznań, Polska     kontakt@easypolish.com.pl     +48 697 260 783      Polityka prywatności