Kursy Grupowe

Zajęcia w małych grupach (maksymalnie 6-osobowych) to idealna propozycja dla osób, które lubią uczyć się z innymi ludźmi, potrzebują interakcji, aby lepiej utrwalić materiał. Na kursie grupowym naszym nadrzędnym celem jest doskonalenie umiejętności komunikacyjnych, dlatego bardzo często inicjujemy sytuacje wymagające od naszych kursantów posługiwania się językiem polskim, np. robienie zakupów, kupowanie biletu na pociąg, zamawianie obiadu w restauracji, rezerwowanie noclegu w hotelu.

Oczywiście wprowadzamy najważniejsze zagadnienia gramatyczne, ale zawsze wynikają one z określonego kontekstu i sytuacji komunikacyjnej.

Dla kogo jest kurs grupowy?

Przede wszystkim dla osób, które:

  • lubią uczyć się w grupie i potrzebują interakcji z innymi osobami,
  • chcą nauczyć się mówić po polsku,
  • cenią sobie dobrą zabawę i lubią gry językowe,
  • mają czas, aby spotykać się z grupą dwa razy w tygodniu po 90 minut,
  • szukają taniej opcji nauki języka polskiego.

Co ważne, cena miesięcznego kursu to tylko 240 zł, co daje 30 zł za lekcję!

Prowadzimy kursy na różnych poziomach zaawansowania. Rekrutacja do grupy trwa cały czas.

Co zrobić, aby zapisać się na kurs?

  •         Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub za pomocą formularza kontaktowego.
  •         Zapytaj, kiedy rozpoczyna się nowy kurs grupowy na twoim poziomie.

     Kurs grupowy rozpoczyna się przy minimum 4 osobach w grupie.

Obecnie prowadzimy trzy kursy grupowe, do których można dołączyć (od poziomu A1 do B1). Jeśli jesteś zainteresowany, napisz lub zadzwoń do nas i zapytaj o szczegóły. 

NOWE GRUPY DLA OSÓB POCZĄTKUJĄCYCH (KURSY A0) - opcja poranna (lekcje we wtorki i czwartki od 9:00 do 10:30) lub wieczorna (lekcje w poniedziałki i czwartki od 19:30 do 21:00). Kurs rozpoczyna się w pierwszym tygodniu kwietnia i potrwa 3 miesiące. Miesięczny koszt to 240 zł. 

NOWOŚĆ - weekendowy kurs grupowy dla osób, które planują zdawać w czerwcu egzamin certyfikatowy na poziomie B1. Zajęcia będą się odbywać w soboty od 13:00 do 16:00. Kurs rozpocznie się 6 kwietnia i potrwa do 8 czerwca. Mamy zaplanowe 10 lekcji 3-godzinnych (z obowiązkową przerwą), podczas których będziemy pracować nad gramatyką, pisaniem, czytaniem, słuchaniem i mówieniem. Kurs jest przeznaczony dla osób, które już swobodnie komunikują się w języku polskim. Aby sprawdzić, czy ten kurs jest dla Ciebie, prosimy o wypełnienie testu plasującego (u nas w szkole lub online). Całkowity koszt kursu - 600 PLN.

 Easy Polish, Poznań, Polska     kontakt@easypolish.com.pl     +48 697 260 783   Polityka prywatności

Nasza strona korzysta z plików cookies.

Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Zrozumiałem