KUP VOUCHER            

Kup Voucher na prezent

Lekcje języka polskiego – twój prezent dla bliskiej osoby

            Jeśli szukasz upominku na święta, urodziny, rocznice lub po prostu chcesz pokazać bliskiej osobie, że jest dla Ciebie ważna, zrób jej wyjątkowy prezent – indywidualne lekcje języka polskiego. Spokojnie, nie z Tobą :-) Zaufaj naszym doświadczonym lektorom, którzy bardzo dobrze znają problemy językowe, z jakimi zmagają się obcokrajowcy. Proszę, nie utrwalajmy stereotypu, że język polski jest najtrudniejszym językiem na świecie. To na pewno nie motywuje do nauki, a prawda jest taka, że nauka nowego języka zawsze jest wyzwaniem.

Życie w Polsce jest łatwiejsze, jeśli obcokrajowiec potrafi komunikować się po polsku – chociażby na podstawowym poziomie. Znalezienie lub zmiana pracy? Studia? Polska rodzina, która nie mówi po angielsku? Załatwienie sprawy w urzędzie, banku, na poczcie? Zrobienie zakupów? Tutaj sprawa jest oczywista – trzeba uczyć się polskiego albo być zależnym od drugiej osoby lub Google Translatora.

Zapoznaj się z 3 rodzajami bonów i wybierz odpowiedni dla osoby, której chcesz zrobić prezent.

1) „Polski na dobry start” – 3 lekcje x 60 min – online lub stacjonarnie (w naszej szkole w Poznaniu) to idealna opcja dla osób, które potrzebują motywacyjnego „kopa”, żeby rozpocząć naukę polskiego. W trakcie tych 3 lekcji uczymy się wymowy, podstawowych zwrotów potrzebnych w codziennej komunikacji, przedstawiania się oraz formułowania prostych pytań.

Koszt bonu: 300 PLN

2) „Polski o Tobie” – 5 lekcji x 60 min – online lub stacjonarnie (w naszej szkole w Poznaniu) to opcja dla osób, które, oprócz wymowy i podstawowych zwrotów, chciałyby się nauczyć mówić o sobie, swojej rodzinie, zadawać pytania innym osobom na ten temat – słowem rozmawiać po polsku (tak, jest to do zrobienia w trakcie zaledwie 5 lekcji!).

Koszt bonu: 450 PLN

3) „Polski dla ambitnych” – 10 lekcji x 60 min - online lub stacjonarnie (w naszej szkole w Poznaniu) to oferta dla osób, które są już zdecydowane i zmotywowane do nauki języka polskiego. W trakcie 10 lekcji skupiamy się na słownictwie z tematów potrzebnych do codziennego życia: zakupy, hobby, praca itp., pracujemy nad czytaniem i słuchaniem ze zrozumieniem, wprowadzamy również podstawową gramatykę, która wcale nie jest trudna, jeśli uczy się jej umiejętnie.

Koszt bonu: 800 PLN

captcha

 Easy Polish, Poznań, Polska     kontakt@easypolish.com.pl     +48 697 260 783      Polityka prywatności

Nasza strona korzysta z plików cookies.

Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Zrozumiałem