Profesjonalne Zajęcia z Pedagogiem

Jeśli Twoje dziecko ma problemy w nauce: czyta wolno lub niedokładnie, nie rozumie przeczytanego tekstu, ma problemy z płynnym pisaniem, robi dużo błędów ortograficznych, pomimo znajomości zasad ortograficznych, przejawia trudności w nauce matematyki, np. nie potrafi wykonywać elementarnych działań na materiale liczbowym (dodawanie, odejmowanie, mnożenie, dzielenie), ma problem z poprawnym odczytaniem godziny z zegarka, poza tym przejawia dużą dekoncentrację uwagi, która uniemożliwia mu osiągnięcie satysfakcjonujących wyników w nauce to znaczy, że potrzebuje:

 

  • indywidualnej oceny swoich umiejętności,
  • odpowiedniego zdiagnozowania źródła problemu,
  • planu naprawczego w obszarze umiejętności, które wymagają systematycznej pracy,
  • pozytywnej motywacji do nauki. 

 

 

Wszystkim rodzicom i dzieciom zmagającym się z problemami opisanymi powyżej proponujemy indywidualne spotkanie z pedagogiem. Podczas pierwszej wizyty nasz specjalista zapyta Państwa o rodzaj i zakres trudności w nauce dziecka, a także przeprowadzi indywidualną ocenę umiejętności ucznia. Na tej podstawie zaproponuje kilka najefektywniejszych form pracy (tzw. plan naprawczy), z którego będą mogli Państwo skorzystać. 

 

 

Pierwsze spotkanie do niczego Państwa nie zobowiązuje. Nasz specjalista wyda swoją opinię, zaproponuje metody pracy z dzieckiem, które można wykonywać zarówno na zajęciach zorganizowanych jak i samodzielnie w domu. To od Państwa zależy, czy nasza współpraca będzie kontynuowana. W razie wyrażenia takiej chęci, termin i godzinę zajęć dostosujemy do Państwa potrzeb. Istnieje również możliwość, aby zajęcia z pedagogiem odbywały się w domu ucznia.

 

 

Mamy na względzie przede wszystkim komfort i bezpieczeństwo dziecka, dlatego zależy nam na tym, żeby zapewnić mu odpowiednie warunki do pracy. Duży nacisk kładziemy również na pozytywną motywację. Nie można dopuścić do tego, aby dziecko czuło się gorsze, dlatego nie traktujemy i nie nazywamy trudności w nauce "problemem". Jest to wyzwanie, których w dorosłym życiu ucznia będzie jeszcze wiele, dlatego wierzymy, że wpajanie dziecku idei pracy dla osiągnięcia określonego celu zaprocentuje w przyszłości pozytywnym nawykiem "brania byka za rogi" i nie poddawaniem się, gdy pojawią się pierwsze przeszkody lub trudności.

 

 

 

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania odnośnie spotkań z pedagogiem, zachęcamy do kontaktu.

Chętnie na nie odpowiemy i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

 

 

Cena: pierwsze spotkanie diagnostyczne - 100 zł.

 Easy Polish, Poznań, Polska     kontakt@easypolish.com.pl     +48 697 260 783