Oferta specjalna dla nowych klientów

Jak zapisać się na kurs w naszej szkole?

1. Wybierz rodzaj kursu, który Cię interesuje - oferujemy kursy indywidualne i grupowe na terenie Poznania oraz online z dowolnego miejsca na świecie.

2. Określ swój poziom, odpowiadając na pytania: czy uczyłeś się już języka polskiego? Jeśli tak, to jak długo? Czy potrafisz komunikować się w języku polskim? Czy rozumiesz rozmawiających Polaków, polskie filmy lub seriale, artykuły w gazetach i w Internecie? Czy potrafisz stosować zasady polskiej gramatyki? Czy posługujesz się językiem polskim również w piśmie?

3. Napisz test kwalifikacyjny, który pomoże nam dokładnie określić Twój poziom znajomości języka polskiego oraz ewentualnie wskazać elementy, nad którymi należy popracować. Uwaga: testu nie piszą osoby, które zaczynają naukę od podstaw. 

4. Przedstaw swoją dyspozycyjność: ile razy w tygodniu chcesz mieć lekcje? Czy wolisz zajęcia poranne, popołudniowe czy może wieczorne? Które dni tygodnia Cię interesują? Czy w grę wchodzą również terminy weekendowe?

5. Wybierz najwygodniejszą dla siebie formę płatności. Czy wolisz wykupić pakiet lekcji na 3 miesiące ze zniżką, czy pojedyncze zajęcia płatne bezpośrednio po ich zakończeniu? cennik 

6. Napisz do nas na adres: kontakt@easypolish.com.pl lub przez formularz kontaktowy. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.

UWAGA: jeśli jesteś zainteresowany kursem grupowym dla osób początkujących, skontaktuj się z nami. Nowa grupa rusza w połowie listopada. Zajęcia będą odbywały się we wtorki i piątki o 17:00. Miesięczny koszt - 240 zł. 

 Easy Polish, Poznań, Polska     kontakt@easypolish.com.pl     +48 697 260 783