Język Polski Jako Obcy dla Dzieci

Zajęcia z języka polskiego są przeznaczone dla dzieci obcojęzycznych, które dopiero zaczynają swoją przygodę z językiem polskim lub chcą doskonalić swoje umiejętności językowe w tym zakresie.

Wiemy, że dla dziecka, które zaczyna chodzić do polskiej szkoły, nieznajomość języka polskiego jest źródłem ogromnego stresu. Często powoduje to niepowodzenia edukacyjne, ale również brak możliwości nawiązania kontaktu z rówieśnikami. Przez to dziecko szybko się zniechęca i czuje się w szkole obco.

Szkoła powinna być miejscem zapewniającym wszystkim dzieciom szanse równego rozwoju, pomagając im nadrobić ewentualne zaległości. Niestety działania polskich szkół bardzo często są niewystarczające. 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom dzieci i ich rodziców chcemy zaproponować kursy języka polskiego jako obcego przeznaczone dla dzieci. Z nami nauka języka polskiego to przede wszystkim świetna zabawa. Poziom kursu dostosowujemy do indywidualnych możliwości ucznia. Korzystamy z własnych materiałów, sięgamy również po wiersze, opowiadania i rymowanki, chcąc przybliżyć dzieciom polską kulturę. 

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci i ich rodziców na zajęcia próbne, podczas których pokażemy nasze materiały i metody pracy. Pierwsza lekcja do niczego Państwa nie zobowiązuje. 

W razie pytań lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu.

 

Cena: 50 zł/60 minut

 Easy Polish, Poznań, Polska     kontakt@easypolish.com.pl     +48 697 260 783