Autorskie Materiały Edukacyjne

Osobom niezainteresowanym żadnym z powyższych kursów, a chcącym uczyć się polskiego, proponujemy skorzystanie z zasobu materiałów edukacyjnych easypolish.com.pl. Nasza baza jest jeszcze bardzo skromna, ale systematycznie będziemy ją powiększać.

 

 

Materiał przeznaczony dla obcokrajowców jest podzielony na lekcje, które zaczynają się od poziomu podstawowego (A1). Każdemu plikowi w formacie pdf. zawierającemu opracowany jeden temat, będzie towarzyszył plik mp3, na którym znajdzie się nagranie całej lekcji. To znacznie ułatwi „osłuchanie się” z językiem polskim, a także pozwoli ćwiczyć wymowę – tak ważną przy nauce polszczyzny. Poza tym w zakładce "Sprawności Językowe" znajdą Państwo ćwiczenia na różnych poziomach trudności, które pomogą utrwalić wskazaną umiejętność.

 

 

 

Dzieciom, które zaczynają uczyć się języka polskiego, proponujemy skorzystanie z naszego kursu podstawowego. Każda jednostka lekcyjna to połączenie pisania, czytania ze zrozumieniem i gramatyki. W miarę możliwości będziemy również dodawać opowiadania, wiersze i rymowanki, które na pewno uatrakcyjnią i ułatwią dzieciom naukę języka polskiego. 

 

 

Jesteśmy również otwarci na współpracę. Jeśli pracujesz w szkole za granicą lub na terenie Polski, uczysz języka polskiego obcokrajowców lub dzieci, brakuje Ci gotowych materiałów na lekcje, masz pomysł na ciekawe ćwiczenia, ale są one zbyt czasochłonne –

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI! CHĘTNIE POMOŻEMY.

 Easy Polish, Poznań, Polska     kontakt@easypolish.com.pl     +48 697 260 783