ZAPISZ SIĘ MAM PYTANIE            insta

Stworzyliśmy autorski program nauczania języka polskiego medycznego, aby zagwarantować naszym kursantom wysokiej jakości zajęcia oparte o aktualną i praktyczną wiedzę. Od wielu lat z sukcesem przygotowujemy językowo lekarzy do egzaminu NIL oraz pracy w zawodzie. Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia!

UWAGA! ZAPISY OTWARTE!

STACJONARNY KURS POLSKIEGO MEDYCZNEGO. 

KURS PRZYGOTOWUJĄCY DO EGZAMINU NIL 

Kurs przeznaczony jest dla osób, które uczą się języka polskiego od ponad 2-3 lat i posługują się językiem polskim na poziomie zaawansowanym (B1/B2). W tej grupie skupimy się wyłącznie na doskonałym przygotowaniu do egzaminu NIL.

START: 3.02
15 lekcji x 180 min, 15 tygodni
ZAJĘCIA: Soboty, 9:00 - 12:00 
CENA: 1140 PLN (5 rat x 228 PLN).

KURS POLSKIEGO MEDYCZNEGO ONLINE. 

Kurs online przeznaczony dla osób, które uczą się języka polskiego od ponad 2-3 lat i posługują się językiem polskim na poziomie zaawansowanym (B1/B2). W tych grupach skupimy się wyłącznie na doskonałym przygotowaniu do egzaminu NIL.

KURS PRZYGOTOWUJĄCY DO EGZAMINU NIL kurs polskiego online 
START: 12.02
45 lekcji x 90 min, 15 tygodni
ZAJĘCIA: Pon, Wt, Śr, 20:00 - 21:30 

CENA: 1700 PLN (5 rat x 340 PLN).
 

JĘZYK POLSKI MEDYCZNY DLA OBCOKRAJOWCÓW

Jeśli jesteś lekarzem lub dentystą i ukończyłeś studia medyczne w innym kraju niż Polska, będziesz zobowiązany do zdania egzaminu z języka polskiego przed komisją Naczelnej Izby Lekarskiej w Warszawie. Potwierdzona znajomość języka polskiego to jeden z niezbędnych warunków uzyskania prawa do wykonywania zawodu w Polsce.

Kurs języka polskiego dla lekarzy i dentystów przeznaczony jest dla osób posługujących się polskim ogólnym na poziomie minimum A2. Jeżeli nie jesteś pewien, jaki jest Twój aktualny poziom, wypełnij nasz test znajomości języka polskiego.

KURS SPECJALISTYCZNY "POLSKI DLA LEKARZY I DENTYSTÓW" W SKRÓCIE :

 • prowadzony jest w formie lekcji indywidualnych i grupowych,
 • zajęcia odbywają się stacjonarne lub online,
 • terminy zajęć ustalasz wspólnie z lektorem,
 • program i tempo nauczania dostosujemy do Twoich potrzeb,
 • uczymy według naszego autorskiego programu, który jest kompleksowym przygotowaniem do wykonywania zawodu lekarza i dentysty w Polsce,
 • przygotujemy Cię do egzaminu językowego przed Naczelną Izbą Lekarską.

Zyskaj niezbędne umiejętności językowe do pracy w polskiej służbie zdrowia:

 • przeprowadzenie profesjonalnego wywiadu z pacjentem,
 • diagnostyka i udzielenie porady lekarskiej,
 • terminologia i przygotowywanie dokumentacji,
 • komunikacja z pracownikami służby zdrowia.

JAK ZAPISAĆ SIĘ NA KURS?

 • Wypełnij nasz test znajomości języka polskiego (klik). Wyniki pozwolą nam ocenić stopień zaawansowania poszczególnych umiejętności wymaganych na egzaminie oraz wskaże obszary, nad którymi należy pracować.
 • Skontaktuj się z nami - napisz na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., przez formularz kontaktowy, lub zadzwoń: 697 260 783.
 • Napisz, kiedy planujesz zdać egzamin, określ preferowany tryb nauki (zajęcia online/stacjonarne) i podaj swoją dyspozycyjność.
 • Odpowiemy w możliwie najkrótszym terminie i ustalimy plan działania.  

Spieszysz się? Istnieje możliwość zorganizowania kursu intensywnego. Wszystkie kwestie organizacyjne ustalamy wówczas indywidualnie.

 Easy Polish, Poznań, Polska     kontakt@easypolish.com.pl     +48 697 260 783      Polityka prywatności