ZAPISZ SIĘ MAM PYTANIE            insta

Nasz zespół


NATALIA GLATTY

Natalia założyła szkołę Easy Polish Language School w 2014 roku. Jako lektorka naucza obcokrajowców języka polskiego już ponad 9 lat. Wyspecjalizowała się w lekcjach indywidualnych i kursach specjalistycznych z zakresu medycyny, biznesu i technologii. Pasjonatka języka polskiego i nauczycielka z powołania. Stara się przekazywać swoim uczniom radość, którą sama czerpie z nauczania. Do każdego kursanta podchodzi indywidualnie, przygotowując spersonalizowane materiały, dzięki którym efekty nauki są widoczne już po kilku lekcjach.
Natalia jest absolwentką Wydziału Filologii Polskiej i Klasycznej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Podyplomowych Studiów Nauczania Języka Polskiego Jako Obcego. Współpracowała z wieloma szkołami językowymi, prowadziła
kursy grupowe w Studium Języka i Kultury Polskiej dla Cudzoziemców UAM.

MARTA BARANOWSKA 
Z wyróżnieniem ukończyła studia polonistyczne na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Specjalistka ds. Public Relations, oraz nauczycielka języka polskiego z doświadczeniem w środowisku biznesowym. Niebanalne metody nauczania, poczucie humoru, indywidualne podejście do każdego ucznia i umiejętność motywowania to to, czego możesz spodziewać się po Marcie. Prywatnie uwielbia teatr operowy, interesuje się psychologią i kocha swoją wesołą gromadę futrzaków w składzie dwa koty i pies. 

ARTUR BARTCZAK

Artur jest absolwentem filologii rosyjsko-angielskiej i swoją karierę zaczynał od nauczania języka rosyjskiego oraz angielskiego. Jednak pewnego dnia znajomy Anglik poprosił go o lekcje polskiego. Tak zaczęła się przygoda Artura z nauczaniem obcokrajowców jego rodzimego języka. Obecnie naucza polskiego na wszystkich poziomach i we wszystkich grupach wiekowych. Płynna znajomość języka rosyjskiego pozwoliła Arturowi wyspecjalizować się w pracy na materiałach specjalnie dedykowanych dla osób rosyjskojęzycznych. W swojej pracy kładzie nacisk zarówno na naukę gramatyki, jak i komunikacji.

KAROLINA FILIPIAK

Pasjonatka języka polskiego i polskiej kultury, polonistka, dyplomowana nauczycielka języka polskiego jako obcego, z cudzoziemcami pracuje od ponad 10 lat. Lata 2019-2022 Karolina spędziła w Niemczech, osobiście doświadczając życia poza Polską i wyzwań związanych z przyswajaniem obcego języka. Swoje obserwacje emigranckie zawarła w książce „Lorelei czeka. Opowieści o Niemczech”, a praktyczne podejście do skutecznego nauczania stosuje w codziennej pracy z uczniami. Zainteresowania: komunikacja międzykulturowa, sztuka, architektura i literatura.

OLA KACZMAREK
Absolwentka filologii rosyjskiej, korektorka i redaktorka tekstów, lektorka języka polskiego jako obcego. Od 7 lat prowadzi zajęcia indywidualne i grupowe na wszystkich poziomach zaawansowania. Ola z przyjemnością zajmuje się prowadzeniem profili w social mediach – merytorczyne grafiki i treści, które możecie zobaczyć na naszym Facebooku i Instagramie to jej dzieło.

IZABELA KARWOWSKA
Ukończyła filologię wschodniosłowiańską. Lektorka przeszkolona przez IKO (Instytut Kształcenia Obcokrajowców) w Warszawie. Podczas współpracy z IKO oraz lektoratów prowadzonych w szkołach i na uczelniach miała okazję uczyć ludzi z różnych stron świata (Afryki, Włoch, Niemiec, Indii, Chin, Korei, Pakistanu). Prywatnie jest, jak to filolog, molem książkowym. Uwielbia wyprawy rowerowe i spacery z ukochanym psem. Zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym stawia na życzliwość i budowanie miłej atmosfery, która sprzyja uczeniu i tworzeniu dobyrch relacji.

KATARZYNA KUROWSKA

Lektorka języka polskiego i czeskiego. Z wyróżnieniem ukończyła studia slawistyczne oraz podyplomowe studia nauczania języka polskiego jako obcego. Wieloletnie doświadczenie i pasja do języków ułatwiają Kasi dzielenie się wiedzą w sposób przystępny dla każdego ucznia. Jej domena to kursy dla początkujących. Wbrew obawom swoich kursantów pokazuje, że poznawanie języka polskiego może być proste i przyjemne. Prywatnie Kasia nieustannie się kształci oraz działa muzycznie w teatrze.

EWA PAWLETA
Polonistka, lektorka języka polskiego jako obcego, absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Pasjonatka polszczyzny, która dwa lata spędziła w Berlinie, przyglądając się zjawisku dwujęzyczności oraz odkrywając nowe spojrzenie na język polski jako język obcy. Lubi pracować z ludźmi i dla ludzi, a już szczególną radość i satysfakcję daje jej kontakt z osobami pochodzącymi z różnych stron świata i towarzyszenie im w procesie poznawania polskiego.

NATALIA RAKOVICH
Absolwentka wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku oraz studiów podyplomowych w Centrum Języka i Kultury Polskiej dla Cudzoziemców w Lublinie. Praca w zawodzie nauczyciela od zawsze była jej marzeniem. Uczy zarówno dzieci w wieku szkolnym, młodzież, przygotowującą się do studiów w Polsce oraz osoby dorosłe. Praca stanowi dla niej źródło satysfakcji, zwłaszcza wtedy, gdy uczniowie, robią postępy. ;) Prywatnie uwielbia przyrodę, wyprawy po Puszczy Białowieskiej i  wycieczki w góry.

ANNA SOCHA-MICHALIK

Doktor nauk humanistycznych, językoznawca z zamiłowania i z wykształcenia. Oprócz pracy nad fascynującymi zagadnieniami morfosyntaktycznymi lubi chodzić po górach i czytać o geopolityce. Prowadzone przeze siebie lekcje traktuje jako możliwość poznania nowych ludzi i ich świata, o którym uczy studentów opowiadać po polsku. W głębi serca wierzy, że język polski stanie się nowym „lingua franca” współczesnego świata.

MARTYNA SKOWERA
Absolwentka kulturoznawstwa na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. Wasz człowiek w naszej szkole. Kontaktuje się z kursantami w kwestiach dotyczących organizacji kursów. Opiekunka naszej strony internetowej, odpowiedzialna za aktualizowanie treści we wszystkich kanałach komunikacji.

 Easy Polish, Poznań, Polska     kontakt@easypolish.com.pl     +48 697 260 783      Polityka prywatności